лікування

Бальнеологічний курорт. Лікування кишково-шлункового тракту. Безкоштовна консультація гастроентеролога. Висококваліфіковані спеціалісти. Лабораторні обстеження. 

діагностика сонячна поляна

Медичні послуги*

Основним природним фактором лікування на курорті є питна мінеральна вода “Поляна Квасова” Ново-Полянаського родовища.

ОБСТЕЖЕННЯ

  • дослідження
  • лабораторна діагностика

ДІАБЕТОЛОГІЯ

Діабетологія – розділ ендокринології, що вивчає цукровий діабет, закономірності його виникнення і розвитку, ускладнення, що виникають при ньому – вторинні захворювання, патологічні стани і порушення функцій органів і систем організму людини, а також методи діагностики, лікування і профілактики цукрового діабету та його ускладнень.

МІНЕРАЛЬНА ВОДА

Мінеральна вода “Поляна Квасова” – вуглекисла, гідрокарбонатна, натрієва, середньої мінералізації (11’27 г/см3), нейтральна, холодна. Вона містить у лікувальних концентраціях фтор, бор, є еталоном “Поляна -Квасівського” (Ново-Полянського) типу мінеральних вод.

 КИШКОВО-ШЛУНКОВИЙ ТРАКТ
  • профілактика
  • лікування
 ГІПЕРБАРИЧНА ОКСИГЕНАЦІЯ
Організм насичується під великим тиском киснем, причому кисню поступає в декілька разів більше, ніж при нормальному тиску. Параметри, які обробляються: ЕКГ, ЧОЕ, варіаційна пульсотерапія, артеріальний тиск, вологість, тиск, температура, концентрація кисню і вуглекислого газу та ін.

ФІЗІОТЕРАПІЯ

  • магнітотерапія
  • ультразвук
  • лазеротерапія
  • електротерапія
 
ЛІКУВАЛЬНА ФІЗКУЛЬТУРА
Спеціальний комплекс вправ, підібраний реабілітологом індивідуально з урахуванням певної проблеми і особливостей організму людини.
 
КАРДІОЛОГІЯ
Допомога у відновленні здоров’я пацієнтам, що мають гіпертонічну хворобу, ішемічну хворобу серця і хвороби периферійних судин.
 

УРОЛОГІЯ

Проведення ряду діагностичних процедур: ультразвукове дослідження нирок, сечового міхура, простати (в тому числі трансректальне), проведення лабораторних показників (загальний аналіз сечі, загальний аналіз сечі з мікроскопією, аналіз сечі по Нечипоренко, аналіз сечі по Зимницькому, обстеження на генітальні інфекції, обстеження на бактеріурію та чутливість виявленої мікрофлори до антибіотиків, біохімічні дослідження, обстеження на хламідії, ПСА (простато-специфічний антиген).

*(лікувальними процедурами гості курорту  можуть скористатися  на території пансіонату “Сонячна Поляна” зі знижкою).

незабутнє закарпаття

розпочніть свою подорож!