Всі послуги

Послуги "Сонячна поляна"

Відпочиваючи в нашому комплексі Ви маєте можливість отримати лікувальні послуги, скористатися конференц залом та відвідати наш ресторан.

Конференц-зал

Курорт “Сонячна Поляна” пропонує організацію конференц-сервісу для всіх гостей, які бажають поєднати відпочинок з роботою. 
Конференц зал, який вміщує до 40 осіб.

Будемо раді організувати для Вас зустрічі, конференції, семінари та тренінги. Конференц-зал оснащений всім необхідним обладнанням.

Приймаємо замовлення на організацію харчування та каво-перерв для учасників.

інфраструктура

Комплекс “Сонячна Поляна” знаходиться на території бальнеологічного курорту “Сонячне Закарпаття”. Ми готові запропонувати Вам найкращий відпочинок- оздоровлення організму цілющими мінеральними водами “Поляна Квасова”, свіжим карпатським повітрям,прогулянки серед лісу,відвідування найцікавіших місць Закарпаття.

У нас є найкраще- комфортні умови проживання без міської метушні, шуму та “стилю життя” великого міста.

На відстані 100 м від корпусів Сонячної Поляни – озеро для рибного лову та теренкур для піших прогулянок.  Закарпатський край завжди радо приймає гостинно – збиранням грибів, ягід, цілющих трав.

Для любителів активного відпочинку ми зможемо організувати прокат велосипедів, спортивного спорядження, а також екстрим-тури на квадроциклах. Поряд є тенісні корти, футбольне та волейбольні поля, відкриті та закриті басейни.

Поруч знаходяться ресторани та кафе, дискотека та кавя`рня, більярдний клуб. 

Особливу увагу наших гостей привертають ринки, на яких Ви можете придбати корисні речі та товари власного домашнього виробництва.

Навколо комплексу – ліс. Неспішні й розмірені пішохідні прогулянки  допоможуть Вам насолодитися красою Закарпатського краю сповна. 

Ми організуємо Ваше перебування у комплексі “Сонячна Поляна” так, щоб це був один з найкращих відпочинків у Вашому житті.

 

Скористайтесь послугами конференц-залу

забронюйте ВЖЕ!

для відпочиваючих

харчування

Послуги харчування Сонячна Поляна

Сонячна Поляна пропонує Вам  комплексне триразове харчування – дієтичне або ресторанне (при оплаті повного пансіону- входить у вартість проживання). У меню Ви зможете знайти страви місцевої та національної кухонь. 

Для тих, хто дбає про свій організм-ми пропонуємо страви дієт № 1, №5, №5-П, №8, №9.